wine4you logo
Přihlásit se Registrovat

Přihlašte se k Vašemu účtu

Username
Heslo *
Pamatovat si mě

Vytvořte si účet

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Name
Username
Heslo *
Heslo - oveření *
Email *
Email - ověření *
Celkem : 0 Kč 

Header-Default

E-shop


Zobrazit ceny v

directors      

"Na oblasti Sonoma County je úžasné to, že je to jedna z mála apelací na světě, která poskytuje tak rozmanité mikroklima. Díky tomu se zde mohou pěstovat jak odrůdy chladnějšího klimatu, jako je Chardonnay a Pinot Noir, tak odrůdy teplejšího klimatu zastoupené především Cabernetem a Merlotem" - Corey Beck

Řada Director's hrdě oslavuje nekompromisní smýšlení, velké vinařské umění a skvělé víno. Tuto řadu reprezentují vína čtyř klasických odrůd pěstovaných na různých vinicích v Sonoma County. Tato vína tak odrážejí nejen skvělou práci našeho týmu, ale i jeho uměleckou interpretaci toho regionu.

Výsledky 1 - 1 z 1

Director's


Francis Ford Coppola Winery, USA/Kalifornie, Sonoma Valley
červené, suché, tiché

784 Kč
 

Vymezení pojmů vzhledem k úpravě legislativy přijetím zákona o EET (zákon č. 112/2016 Sb.) a protikuřáckého zákona (č. 65/2017 Sb.)

Ad zákon č. 112/2016 Sb.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zboží z e-shopu www.wine4you.cz lze objednat pouze třemi způsoby – buď osobním odběrem na provozovně (dostanete doklad s EET), nebo na dobírku prostřednictvím kurýrní služby Messenger (dostanete doklad s EET) , nebo naší vlastní dopravou (dostanete doklad s EET).

Ad zákon č. 65/2017 Sb.
Ve smyslu zákona č. 65/2017 Sb. upozorňujeme, že platí:
Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let

Vhledem k tomu, že nepoužíváme žádnou formu on-line platebního styku, je prodej realizován až okamžikem směny vybraného zboží za peníze, tedy převzetím zásilky od pracovníka kurýrní služby Messenger nebo od našeho pracovníka rozvozu a předáním odpovídající částky. Pracovník kurýrní služby Messenger, stejně jako náš pracovník rozvozu kontroluje při předání zboží údaje v občanském průkazu, čímž zamezí případnému prodeji osobě mladší 18 let.