wine4you logo
Přihlásit se Registrovat

Přihlašte se k Vašemu účtu

Username
Heslo *
Pamatovat si mě

Vytvořte si účet

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Name
Username
Heslo *
Heslo - oveření *
Email *
Email - ověření *
Celkem : 0 Kč 

Header-Default

E-shop


Zobrazit ceny v

 votre sante      

Babička F. F. Coppoly, Maria Zasa Coppola, byla Italka pocházející v Tunisu, který byl v době jejího narození francouzským protektorátem. Díky tomu uměla čtyři jazyky - anglicky, italsky, arabsky a francouzsky. A právě francouzština jí byla inspirací vždy, když pronášela přípitek - "À votre Santé" - Na zdraví!

Dnes její památku uctívá Francis Ford Coppola řadou pojmenovanou právě Votre Santé.Vína z řady Votre Santé jsou elegantním ztvárněním odrůd Pinot Noir a Chardonnay z oblasti Sonoma Valley. Při jejich výrobě se používají tradiční francouzské metody spočívající v používání révy dijonských klonů a burgundské metodě vinifikace. Vína z této řady jsou elegantní, vznešená, lehká na patře, s nižším obsahem alkoholu a skvěle se hodí k široké paletě pokrmů.

Výsledky 1 - 2 z 2

Votre Santé


Francis Ford Coppola Winery, USA/Kalifornie, Sonoma Valley
bílé, suché, tiché

525 Kč

Francis Ford Coppola Winery, USA/Kalifornie, Sonoma Valley
červené, suché, tiché

525 Kč
 

Vymezení pojmů vzhledem k úpravě legislativy přijetím zákona o EET (zákon č. 112/2016 Sb.) a protikuřáckého zákona (č. 65/2017 Sb.)

Ad zákon č. 112/2016 Sb.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zboží z e-shopu www.wine4you.cz lze objednat pouze třemi způsoby – buď osobním odběrem na provozovně (dostanete doklad s EET), nebo na dobírku prostřednictvím kurýrní služby Messenger (dostanete doklad s EET) , nebo naší vlastní dopravou (dostanete doklad s EET).

Ad zákon č. 65/2017 Sb.
Ve smyslu zákona č. 65/2017 Sb. upozorňujeme, že platí:
Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let

Vhledem k tomu, že nepoužíváme žádnou formu on-line platebního styku, je prodej realizován až okamžikem směny vybraného zboží za peníze, tedy převzetím zásilky od pracovníka kurýrní služby Messenger nebo od našeho pracovníka rozvozu a předáním odpovídající částky. Pracovník kurýrní služby Messenger, stejně jako náš pracovník rozvozu kontroluje při předání zboží údaje v občanském průkazu, čímž zamezí případnému prodeji osobě mladší 18 let.