wine4you logo
Přihlásit se Registrovat

Přihlašte se k Vašemu účtu

Username
Heslo *
Pamatovat si mě

Vytvořte si účet

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Name
Username
Heslo *
Heslo - oveření *
Email *
Email - ověření *
Celkem : 0 Kč 

Header-Default

E-shop


Zobrazit ceny v

Vstupenka na Galadegustaci 2018


 

7. ROČNÍK GALADEGUSTACE WINE4YOU

23. května 2018, 13 - 20 hodin

Boutique Hotel Jalta, Václavské náměstí 45, Praha 1

 

Ochutnávka kompletního portfolia společnosti WINE4YOU CZ. Těšit se můžete na svá oblíbená vína z Kalifornie, Itálie, Španělska, Francie a Nového Zélandu včetně novinek z Rakouska, Moravy a Čech, kterými jsme rozšířili naší nabídku v letošním roce Ochutnávaná vína doplní delikatesy partnerů a doprovodný program.

 

Cena zahrnuje neomezenou konzumaci vína, vody a pečiva a vstup na řízené degustace.

 

 

Více informací o 7. ročníku Galadegustace WINE4YOU naleznete pod záložkou degustace nebo po kliknutí na odkaz www.wine4you.cz/degustace

 

 

 Skladové zásoby:
Cena
Bez DPH: 826 Kč
Včetně DPH: 1000 Kč
 

Vymezení pojmů vzhledem k úpravě legislativy přijetím zákona o EET (zákon č. 112/2016 Sb.) a protikuřáckého zákona (č. 65/2017 Sb.)

Ad zákon č. 112/2016 Sb.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zboží z e-shopu www.wine4you.cz lze objednat pouze třemi způsoby – buď osobním odběrem na provozovně (dostanete doklad s EET), nebo na dobírku prostřednictvím kurýrní služby Messenger (dostanete doklad s EET) , nebo naší vlastní dopravou (dostanete doklad s EET).

Ad zákon č. 65/2017 Sb.
Ve smyslu zákona č. 65/2017 Sb. upozorňujeme, že platí:
Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let

Vhledem k tomu, že nepoužíváme žádnou formu on-line platebního styku, je prodej realizován až okamžikem směny vybraného zboží za peníze, tedy převzetím zásilky od pracovníka kurýrní služby Messenger nebo od našeho pracovníka rozvozu a předáním odpovídající částky. Pracovník kurýrní služby Messenger, stejně jako náš pracovník rozvozu kontroluje při předání zboží údaje v občanském průkazu, čímž zamezí případnému prodeji osobě mladší 18 let.