wine4you logo
Přihlásit se Registrovat

Přihlašte se k Vašemu účtu

Username
Heslo *
Pamatovat si mě

Vytvořte si účet

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Name
Username
Heslo *
Heslo - oveření *
Email *
Email - ověření *
Celkem : 0 Kč 

Header-Default

Řízené degustace

.

Řízená degustace vín


Řízená degustace může posloužit jako navození příjemné atmosféry, spojené s nevšedním gastronomickým zážitkem v rámci Vašich firemních akcí.


Řízená degustace vín je plně organizovanou akcí, při které sommelier prezentuje účastníkům vybraná vína. Prostřednictvím odborného komentáře se mimo jiné dozvíte, jaké senzorické vlastnosti víno má, z jaké oblasti pochází či historii vinařství, které ho vyrobilo.

Degustátor Vás také seznámí s technikou výroby vína, jeho správného skladování a zásadami servírování. Kromě toho je možné si v případě zájmu obeznámit i se základy párování vín a pokrmů. Na základě nových znalostí si pak budete moci sami doma vyzkoušet kombinování vín s pokrmy a umocnit tak svůj gastronomický zážitek.

Řízená degustace může posloužit jako navození příjemné atmosféry, spojené s nevšedním gastronomickým zážitkem v rámci Vašich firemních akcí. Výběr vín je zcela individuální a komentář závisí na oblasti Vašeho zájmu. Jsme schopni zajistit kompletní servis i organizaci celé akce přesně podle Vašich požadavků.

.