Řízené degustace vín

Řízená degustace může posloužit jako navození příjemné atmosféry, spojené s nevšedním gastronomickým zážitkem v rámci Vašich firemních akcí.

 

Řízená degustace vín je plně organizovanou akcí, při které sommelier prezentuje účastníkům vybraná vína. Prostřednictvím odborného komentáře se mimo jiné dozvíte, jaké senzorické vlastnosti víno má, z jaké oblasti pochází či historii vinařství, které ho vyrobilo.

Degustátor Vás také seznámí s technikou výroby vína, jeho správného skladování a zásadami servírování. Kromě toho je možné si v případě zájmu obeznámit i se základy párování vín a pokrmů. Na základě nových znalostí si pak budete moci sami doma vyzkoušet kombinování vín s pokrmy a umocnit tak svůj gastronomický zážitek.

Řízená degustace může posloužit jako navození příjemné atmosféry, spojené s nevšedním gastronomickým zážitkem v rámci Vašich firemních akcí. Výběr vín je zcela individuální a komentář závisí na oblasti Vašeho zájmu. Jsme schopni zajistit kompletní servis i organizaci celé akce přesně podle Vašich požadavků.